Carrera Erkek Gözlük

Dünyaca ünlü markanın milyonlarca hayranı vardır. 70’li ve 80’li yılların ikonik havasını koruyarak günüme gelen Carrera güneş gözlüğü yıllar önce başlayan serüvenini yeni nesil hayranlığıyla da sürdürmektedir.

 

Carrera Erkek Gözlük

Dünyaca ünlü Carrera araba yarışlarından etkilenen kurucusu Wilhelm Anger, 50’li yılların başında kendi markasını oluşturur. Doğa sporları yanında araba yarışlarında da özel olarak tasarlanan ürün tüm deneyim ve tecrübesini teknolojiyle birleştirerek günümüze taşımıştır. Tasarım ve teknoloji harikası olan güneş gözlüğü çeşitleri kadınlar için ve erkekler için özel tasarımlar yaratır. İtalyan esintisini gözlerine taşıyan model seçenekleri online alışveriş farkıyla size estetik ve zarafet katar. Modeller hareketli ve enerjik erkeklere mükemmel uyum sağlar. Çok geniş bir koleksiyona sahip olup her tarza uyum sağlayan modeller içerir. Şıklığınızı korurken göz sağlığınızı da koruyan modeller UV koruması yaşatan polarize camlıdır. Her sezon yenilenen ürün yelpazesi ile birçok kişinin gözdesi haline gelmiştir.

 

Carrera Erkek Gözlük Modelleri

Carrera erkek güneş gözlüğü çeşitleri özel günler yanında günlük yaşantınıza da modern bir görünüm katacaktır. Sportif yanınızı gün yüzüne çıkartacak oldukça kaliteli materyaller ile üretilmiştir. Çok katmanlı lens özelliği seçimlerinizde etkili olur kombinasyonunuza çarpıcı bir hava katacak olan modeller moda trendlerinin de içinde yer alır. Yenilikçi dinamik ve kendini her zaman genç hisseden beylerin tercihlerinde yer alan bir özelliktedir. Yüz tipinize uygun seçim yapmakta zorlanmayacağınız geniş bir ürün koleksiyonu vardır. Geometrik şekillerin tamamını görebilirsiniz. Oval ve kare kesimler yanında yuvarlak ve pilot modeller de beğeninize sunulmaktadır. Kalıpların dışına çıkarak tüm renkleri rahatlıkla kullanan markanın göz alıcı havasından siz de faydalanabilirsiniz.

 

Carrera Erkek Gözlük Fiyatları

Macera seven hayatı dolu dolu yaşayan dinamik erkek profiline sahipseniz sizi en iyi yansıtacak gözlükle karşı karşıyasınız. Klas çizgiler içeren modeller ve retro gözlükler hayatınıza aksiyon katacak özelliklere sahiptir. Zamansız tasarımlarıyla her mevsim kullanabileceğiniz seçenekler vardır. Günlük yaşantınızda sunacağı kalite ve tarzınızı yansıtacak modelleriyle stilinizi asilleştirmeniz mümkündür. Sitemizde yer alan birçok ürün içerisinden yüzünüze uyumlu bir seçim yapabilir, uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.