Epos Unisex Gözlük

Popüler gözlük markalarından olan Epos, üretim kalitesi, malzeme çeşitliliği, kullandığı teknolojiler, tasarımı ve işlevsellik yönünden yüksek standartlara sahip. Kullanıcılarına her zaman hazırladığı yeni tasarım koleksiyonları ile hitap eden marka, güneş gözlüğü modelleri için de erkek ve kadınların ortak kullanabildiği sıra dışı bir ürüne sahip. Zararlı UV ışınlarından göz ve göz çevresini koruyan ürün, güneşli ortamdan daha konforlu bir görüş elde etmek için özel tasarlandı. UV korumalı lenslerin yanı sıra yüksek kalitedeki optik camlar ve darbe önleme teknolojisi ile çeşitlendirilen gözlükler, her zevke hitap ediyor. Tarzı eksiksiz şekilde tamamlayan ürünler, stili de kusursuz hale getirmeye yardımcı oluyor.

Epos Unisex Gözlük

Yüksek çözünürlüklü optik lensler, görsel bozulma ve renk kayıplarını önlerken yüksek performans da sağlıyor. İz önleme teknolojisi ile ter, yağ ve kirin gözlük üzerine yapışmasına engel oluyor. Polarized lensler ise üst düzey UV filtreleme imkânı sağlıyor. Farklı ışıklarda otomatik olarak renk değiştirebilen fotokromik lens modellerinin de yer aldığı ürün gamının içerisinde dikkat çeken Epos Unisex Gözlük modeli oluyor. Hafif gövde yapısı ve burnu destekleyen tasarımı ile öne çıkan model, rahat kullanım sağlıyor.

Epos Unisex Gözlük Modelleri

Tam çerçeveli, konik, yarı çerçeveli, spor, asimetrik ya da klasik gözlük modelleri ile tarzınızı eksiksiz şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Farklı renk yelpazesine sahip olan lens seçenekleri ile dikkat çekiyor. Kullanılan teknolojisi sayesinde tüm kafa yapılarına göre ayarlanabilen Epos Unisex Gözlük, asimetrik ve kapalı sistem tasarımları ile ön planda. Çerçevesi, gözlüğün yalnız burun köprüsü ve kulak arkasına teması sağlıyor ve bu sayede dengesiz basınç noktaları ortadan kalkıyor.

Epos Unisex Gözlük Fiyatları

Ürünlerinde performansa odaklanan tasarımlar sunan marka, fiyatlarını kaliteye göre değiştiriyor. Epos Unisex Gözlük, geleneksel kullanımının yanı sıra spor aktivitelerinde de oldukça konforlu bir deneyim elde etmeyi sağlıyor. Modern, kalite, kullanılan malzemenin özellikleri ve gözlüğün türüne göre değişen fiyat farklılıklarını renk ve tasarım da belirleyici olarak etkiliyor. Kullanılan teknoloji de fiyat üzerinde oldukça önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.