Ermenegildo Zegna Unisex Gözlük

Lüks tasarım ürünleri ile dünyanın en bilinen markaları arasında yer alan Ermenegildo Zegna, gözlük üretiminde de iddiasını sürdürüyor. Güneş gözlüklerinde klasik tasarımlar, özenle basılmış çerçeveler ve havalı ovelsize modelleri odak noktası olarak belirleyen marka, eski okul tarzından modern tarzlara kadar birbirinden farklı modelleri koleksiyonuna katıyor. Kusursuz lüks hissi ile oluşan Ermenegildo Zegna gözlük koleksiyonu, çağdaş çerçeve şekilleri ile birlikte Retro tarzı da içeriyor. Markanın kullandığı malzeme kalitesi ve benzersiz yapısı dikkat çekiyor. Konforlu ve rahat kullanım için ürünlerde sağlam ve hafif titanyum kullanan marka, mükemmel rahatlık ve dayanıklılık sağlayan çerçeveler yaratıyor. Kaliteli deri, parlak metal, ahşap vurgular ya da plastik çerçevelerden oluşan gözlükler, özel ve ayrıcalıklı koleksiyon parçalarıdır.

Ermenegildo Zegna Unisex Gözlük

Hem kadın hem de erkekler için tasarlanan lüks ve avangart Ermenegildo Zegna Unisex Gözlük modeli de kadın ve erkek dolaplarının vazgeçilmez aksesuarı durumunda. Modern ve cesur tarzını vintage esintili favoriler ile birleştiren marka kalın kenarlı plastik çerçeveler, gösterişli kaplumbağa kabuğu kemik alternatifler, klasik siyah modeller ve canlı mavi gibi dinamik ürünler ile havalı görünmeyi destekliyor.

Ermenegildo Zegna Unisex Gözlük Modelleri

Nude tonlarının yer aldığı koleksiyonda metal çerçeveler, parlak metaller, her tarza uyan alternatifler olarak sunuluyor. Her yüze ve her kafa ölçüsüne uyan çerçeveler, dikkat çekici stilden hoşlanan herkes için mükemmel bir denge yaratmaya aracılık ediyor. Kadın ve erkekler için onlarca farklı modeli bulunan Ermenegildo Zegna markasının en dikkat çeken ürünü Ermenegildo Zegna Unisex Gözlük olmakta.

Ermenegildo Zegna Unisex Gözlük Fiyatları

İtalyan lüks modasını yansıtan ve mükemmel tasarımları ile sağlam yapıyı ve çarpıcı tarzları ortaya koyan markanın fiyatları değişkenlik gösteriyor. Birbirinden şık ve iddialı gözlüklerin yer aldığı Ermenegildo koleksiyonunda spordan klasiğe her tarz ürünü bulmak söz konusu. Zengin gözlük koleksiyonuna sahip olan markanın yüze ve tarza uyan onlarca farklı modelini seçebilir ve her bütçeye uyan cazip fiyat avantajı ile sahip olabilir ve en doğru gözlüğü elde edebilirsiniz.