Ic! Berlin Bayan Gözlük

Marka gelişen teknoloji doğrultusunda çizgisini de sürekli geliştirmektedir. Her sezon yenilenen trendleri ile kullanıcısına eşsiz tasarımlar sunuyor. Paslanmaz çelik ve asetat ile üretilen, hybrid güneş modelleri yanında teknolojiyi de en iyi şekilde kullanıyor.

Ic! Berlin Bayan Gözlük

Marka trendlere çok fazla takılmadan üretim gerçekleştirir. Çok azla ilgi gören güneş gözlüğü Türkiye genelinde de bayanların hayranlığını kazanır. Modellerdeki özelliklerin başında güneşin zararlı ışınlarına karşı % 100 koruma sağlayan cam içerikleridir. Cam kalitesi ve göz sağlığına olan etkisi kanıtlanan modeller tasarımlarıyla da büyük bir kitleye hitap etmektedir. Modellerdeki bir diğer özelliklerin başında hafif bir yapıya sahip olmaları ve yüzünüzde hiçbir ağırlık oluşturmamalarıdır. Saplarda vidasız sap sistemi kullanılmaktadır. Zamansız modeller klasik çeşitler yanında sıra dışı, enerji yüklü ve çılgın denecek kadar popüler tasarımlara hayat vermektedir. Online alışverişte tüm güneş gözlüğü çeşitlerini görme ve yakından inceleme şansına sahipsiniz.

Ic! Berlin Bayan Gözlük Modelleri

Marka tüm kullanıcıları tarafından büyük beğeni topluyor. Her mevsimde stilinize uyum sağlayacak renkler, çerçeveler ve tasarımlar kadın güneş gözlüğü modelleri içinde yerini almaktadır. Yüz hatlarına uyum gözlük seçiminde oldukça önemlidir. Markanın birçok arklı çerçeve ve tasarım çeşitleri her yüz tipine uygun model bulmada kolaylık sağlamaktadır. Size modayı takip etmeyi değil kendi modanızı yaratmayı tavsiye ediyoruz. Her tip giyime uyum sağlayan ve kendinize özgü bir trend oluşturmaya müsait olan çeşitler her yaştan bayanın kendinden bir şey bulmasını sağlamaktadır. Kişisel zevkiniz ve giyim stilinize en uygun çeşitleri Ic Berlin güneş gözlüğü çeşitleri arasından bulacaksınız. Gündelik aksesuar kullanımında en iyi alternatif seçenek gözlüklerinizdir.

Ic! Berlin Bayan Gözlük Fiyatları

Yanınızdan asla eksiltmeyeceğiniz Ic Berlin bayan gözlüğü UV ışınlarına karşı da tam korumalı olmasından dolayı hem yaz hem de kış aylarında size eşlik edecektir. Zamansız ürün olma ve her daim sizin bir parçanız olma özelliği taşıyan Ic Berlin gözlükleri sitemizin en özel koleksiyonlarından bir tanesini oluşturur. Kategorilerde gezinirken markanın tüm modellerinin farklı bir hava estirdiğini siz de hissedeceksiniz. Fiyat yönünden her ürün farklılık göstermekte, uygun ödeme kolaylıkları ve avantajlar içermektedir.