Marc Jacobs Unisex Gözlük

Her biri diğerinden şık gözlük tasarımları ile ön plana çıkan Marc Jacobs Unisex Gözlük modeli ile de tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Her yüz tipine uyan gözlük, retro tarzı modern çizgiler taşıyor. UV filtreli unisex gözlük güneş ışınlarının zararlarını azaltarak gözlerin sağlığını korumayı destekliyor. Burnu ve başı kavrayan gözlük sıkmadan kullanım konforu sunuyor. Kıyafeti tamamlayan en şık aksesuarlardan biri olan ürün her zevke uyan tasarıma sahip.

Marc Jacobs Unisex Gözlük

Yüzde yüz Ultra Viyole korumalı olan Marc Jacobs Unisex Gözlük çerçevesinde kullanılan materyal asetat. Organik camdan üretilen ürün modern tasarımı sayesinde herkesin beğenisini kazanıyor. Seçkin ve modern tasarım ürünleri ile Türkiye’de geniş bir kitleye hitap eden Marc Jacos kalitesini hissettiren gözlük stilinizi yansıtmaya yardımcı oluyor. Otantik stilinin yanı sıra kalitesi, fonksiyonelliği ve yenilikçi tasarımı bir gözlükten beklenen tüm özellikleri sunuyor. Sağlam ve uzun ömürlü olan ürün her yaşam tarzının ihtiyacı için özel olarak üretildi. Ağırlığı ile kullanım rahatlığı sağlayan gözlük burun köprüsü ile ayrıca konfor sunuyor. Tarzınıza ve zevkinize tam olarak uyum sağlayan unisex gözlük tam hayallerinizdeki gibi.

Marc Jacobs Unisex Gözlük Modelleri

Çerçeve tipi, çerçeve materyalleri ve organik cam materyali ile kalitesini ortaya koyan Marc Jacobs Unisex Gözlük her zevke hitap eden modellere sahip bir koleksiyon. İdeal köprü ölçüsü ile birlikte ideal sap ölçüsü sayesinde hem kadın hem de erkek yüz şekil ve tiplerine kolaylıkla uyum sağlıyor. Köşeli, kare ya da yuvarlak her zevke göre farklı şekillerde tasarlanan çerçeveleri tamamlayan gözlük camının organik olmasına ek olarak yüzde yüz UV koruması da sağlıklı kullanım vaat ediyor.

Marc Jacobs Unisex Gözlük Fiyatları

Cam ölçüsü ve çerçeve ve cam rengini tercihinize ve tarzınıza göre seçebildiğiniz ürün en uygun fiyatlar ile sunuluyor. Kolaylıkla her bütçeye uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz unisex gözlükler mağazalarda ve internet sitelerinden alınabilmekte. Hemen teslim edilen ürün orijinal kalitesinde ve tüm aksesuarları ile birlikte cazip fiyatlarla sunuluyor.