Moscot Unisex Gözlük

Cam rengi ve çerçeve tipi ile kadın ve erkek yüz yapısına uyum sağlayan Moscot Unisex Gözlük cam tasarımı ile dikkat çekiyor. Çerçeve kaplama ve çerçeve renginin her zevke uyum sağladığı ürün kullanılan malzemesi ile oldukça kaliteli. Çerçeve malzemesinde asetat kullanılan unisex gözlüğün cam tipinde ise tercih edilen materyal mineral cam.

Moscot Unisex Gözlük

Göz sağlığını korumaya yardımcı olan yüzde yüz UV korumalı özelliğe sahip olan Moscot Unisex Gözlük modern tasarımı ile her yaştan kadın ve erkek tarafından ilgi görüyor. Hem burnu hem de kafayı sıkmadan tam kavrayan ürün bu özelliği ile kullanım rahatlığı sağlamakla kalmıyor, konforda sunuyor. Güneş ışınlarının zararlı etkisini azaltma özelliği olan UV filtreli mineral camlar göz ve göz çevresinin sağlığının korunmasını da destekliyor. Hem sağlam hem de şık olan unisex ürün elit ve modern tasarıma sahip. İdeal ağırlığı ile birlikte gerek sap ölçüsü gerekse köprü ölçüsü ile hem kadınların hem de erkeklerin yüz tiplerine kolay uyum sağlar.

Moscot Unisex Gözlük Modelleri

Retro tarzın modern çizgiler ile birleştiği tasarımlarla sunulan Moscot Unisex Gözlük modelleri otantik yapıları ile de dikkat çekiyor. Yenilikçi tasarımlarını fonksiyonel özellikleri ile bir araya getiren ürün modelleri içinde ilk tercih edilen unisex modeller oluyor. Kadınlar ve erkekler için ayrı modellerde sunan markanın kalitesi tüm alternatiflerde değişmeden yansıtılıyor. Hem kalite hem konfor hem de tarzını yansıtmak isteyenler için özel tasarlandı.

Moscot Unisex Gözlük Fiyatları

Moscot markasının kalitesinin ve ayrıcalığının yanı sıra konforunun da temsilcisi olan unisex gözlükler her bütçeye uyan fiyatlara sahip. Zevklerin ve tarzların tamamlayıcısı olan en özel ve en güzel aksesuar bütçeyi yormayan cazip fiyatlarla sunuluyor. Orijinal ürünleri optik mağazaların yanı sıra internet üzerinden satış yapan mağazalardan da çok rahatlıkla bulmak söz konusu. Tüm aksesuar parçaları ile birlikte paket şeklinde satışa sunulan ürünler kargo ile adrese ulaştırılmakta. Uzun ömürlü ve göz sağlığını korumayı destekleyen maskot gözlük modelleri kaliteden ödün vermeyenler için üretildi.