Oakley Unisex Gözlük

Özgün ve şık tasarımlarını kendine özel kalitesi ile sunan Oakley markası hem günlük hayatta hem spor anında hem de kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak kullanılan yüzlerce farklı gözlük sunmakta. Orijinal tasarım ürün gözlükleri ile kadın ve erkeklerin kullanımına sunulan modeller stilleri ile göz kamaştırıyor. Güneşin zararlarını azaltan özel UV filtreli camları sayesinde göz sağlığını korumada önemli derecede destek sağlıyor. Korumanın yanı sıra sportif ve şık görünüm elde etmeye yardımcı oluyor.

Oakley Unisex Gözlük

Her mevsimde her ortamda kullanıma uygun olarak dizayn edilen Oakley Unisex Gözlük etkili bir koruma ile birlikte net görüş olanağı sunuyor. Gözlük modelleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Oakley markası dikkat çeken tasarımlarla beğeniliyor. Polarize lens ve HDO gibi üstün teknolojilerin kullanıldığı modellerde yüksek kalite optik camlar, UV korumalı lensler ile darbe önleme teknolojileri de kullanılıyor. Hem üretim kalitesi hem malzeme çeşitliliği hem de işlevsellik açısından yüksek standartlar sunuluyor.

Oakley Unisex Gözlük Modelleri

TruBridge teknolojisi ile üretilen unisex modeller tüm kafa ölçülerine göre kolaylıkla ayarlanıyor. Hafif gövde yapısını destekleyen gözlük modelleri modüler burun destekleri ile birlikte merkezli bir görüş hattı oluşturulmasını sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü lensleri renk kaybı ve görsel bozukluğu ortadan kaldırırken HDO teknolojisi ile netlik test gereksinimlerinin çok üzerinde performans sergiliyor. Kişinin zevkine ihtiyacına ve kullanım nedenine göre seçim yapabileceği yüzlerce model içinde hem kadın hem de erkeklerin ortak kullanımı için tasarlanan model Oakley Unisex Gözlük.

Oakley Unisex Gözlük Fiyatları

Tam ya da yarı çerçeveli, konik asimetrik veya sportif ve klasik her tarzın seçimine göre tercih edilen ürün maksimum ped teması ile eşit ağırlık dağılımı gerçekleştiriyor. Sürekli en iyi ve en iyi tasarım ürünler ile kullanıcısının karşısına çıkan markanın unisex modelleri ayrı bir ilgi görüyor. 540’ın üzerinde patentli teknoloji geliştiren Oakley markasının binlerce farklı modeline en cazip fiyat ile sahip olmak mümkün. Oakley Unisex Gözlük modeli tarzınızı en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olmaya devam ediyor.