Oliver Peoples Unisex Gözlük

Los Angeles’ın simgesi olarak kabul edilen Oliver Peoples markası hem kadın hem de erkek gözlüklerinde el işçiliği ile ön planda. Uzun yıllardır sektörde varlığını hissettiren marka, kendine özgün ve sade tasarımları ile kullanıcı kitlesini belirlemiş durumda. Tamamı ile ince el işçiliği kullanılarak tasarlanan koleksiyonunda özenli ve detaycı tavrını yansıtıyor. Kendine özgün tasarımları ile sektörde kolaylıkla ön plana çıkan marka, cam tasarımı konusunda da bir hayli iddialı. Güneş gözlüklerinin üretiminde kullandığı fotokromatik filtreli ve polarize camlar ile üstün konfor sağlayan marka, yüzde 100 koruma olanağı da sunuyor.

Oliver Peoples Unisex Gözlük

UV ışınlarına karşı yüzde 100 korumanın yanı sıra mükemmel bir renk doygunluğu ve keskinlik sunan Oliver Peoples Unisex Gözlük, efsanevi camları ve el işi çerçeveleri ile mükemmel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Unisex modelinde çerçevenin kafa ölçülerine göre kolaylıkla ayarlanabilmesinin yanı sıra burun desteği ve maksimum ped teması, ürünün hafif bir yapıya bürünmesini sağlıyor. Kendine özgü tasarım ile hazırlanan gövde yapısı, UV korumalı yüksek kalitede imal edilen optik camlar ve darbe önleme teknolojileri ile sunuluyor. Rahat ve dinamik bir şekilde kullanılan birçok farklı modele sahip olan Oliver Peoples ürünleri spor ya da klasik her tarz kullanıcı için ideal bir ürün olarak beğeniliyor.

Oliver Peoples Unisex Gözlük Modelleri

Cam ve çerçeve özellikleri ile birlikte malzeme kalitesini kendine özgü ve şık tasarımlar ile sunan marka, Oliver Peoples Unisex Gözlük modelinde geleneksel bakış açısını bir adım öteye taşıyor. Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsünün belirlediği netlik testlerinden yüksek bir performans alarak geçen marka, kullandığı lensleri ile yüksek çözünürlük sağlıyor. Her ürününde performansa odaklanan marka, özgün tasarımlara imza atmaya ve yenilikler yaratmaya devam ediyor.

Oliver Peoples Unisex Gözlük Fiyatları

Oliver Peoples Unisex Gözlük fiyatları ürünün tasarımına, malzeme kalitesine, modeline, cam ve çerçeve özelliklerine ve daha pek çok çeşitli detaylarına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Kullanılan teknoloji ile üretilen ürünün fiyatı üzerinde çerçeve ve camların belirleyici etkisi fazla.