Optelli Unisex Gözlük

Gözlük sektörünün öncü markası olan Optelli, titiz üretim anlayışı ile kullanıcılarının ihtiyaç ve beğenilerine uygun ürünler tasarlamaya devam ediyor. Uzun yıllardır sektörde oluşan tecrübesini kullanıcılarının beklentilerini göz önünde bulundurarak yeni ürünlerinde yansıtan marka, çok kısa süre içerisinde beklentilerin üzerinde bir popülerliğe ulaştı. Hem numaralı gözlük modelleri hem de güneş gözlüğü modelleri ile gözlük kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran marka, kaliteli ve şık modeller tasarlıyor. Her tarza uyan farklı renk ve desen seçenekleri ile hazırlanan ürünler, zengin bir yelpazede sunuluyor. Gerek erkek gerekse kadın kullanıcılara yüzlerce farklı model tasarlayan marka, özellikle unisex ürünlerde cinsiyet çizgilerinin ötesinde moda trendleri buluşturmaya devam ediyor. Oldukça kapsamlı özelliklere sahip ürünler, gelişmiş teknolojiler ile tasarlanıyor. Tüm gözlük modellerinde göz sağlığını ön planda tutan marka, güneş gözlüklerinin tamamını UV ışınlarına karşı korumalı olarak üretiyor.

Optelli Unisex Gözlük

Polarize aynalı ve degrade cam tipi seçenekleri ile çeşitlendirilen Optelli Unisex Gözlük, polarize özelliği ile yansımaları engelliyor ve parlamaları azaltıyor. Net görüş açısı sağlamasının yanı sıra hafif yapısı ile kullanım konforu sunuyor. Dayanıklı cam malzemenin yanı sıra çerçeveli ya da çerçevesiz gözlükler, markanın materyal seçiminde kalite standartlarında ve sağlığa verdiği önemi ortaya koyuyor. Çerçeve modellerinde ise plastik, metal ya da kemik materyal kullanan marka, çok daha fazla desen ve renk gamı sunmakta.

Optelli Unisex Gözlük Modelleri

Birbirinden şık ve kaliteli tasarlanan Optelli Unisex Gözlük modelleri, benzersiz çizgiler taşıyor. Sınırları ve kategorizeyi tasarımlarından uzak tutan modelleri hem klasik hem de spor giyim tarzı ile kolaylıkla kombine edilebiliyor. Buruna oturan ve yüz hatlarını daha belirgin olarak gösteren gözlükler, sınırsız seçeneklere sahip.

Optelli Unisex Gözlük Fiyatları

Hassas göz yapısını dikkate alarak büyük bir titizlik ile üretilen Optelli Unisex Gözlük, farklı fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Konfor ve işlevselliğinin yanı sıra cam ve çerçeve çeşitliliği ile kullanılan malzeme fiyatların değişkenliğinde etkili oluyor. Numarasız gözlükler ile numaralı gözlükler arasındaki fiyat farkı, gözlüğün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak da değişiklik gösterebiliyor.