Persol Erkek Gözlük

Yüksek kaliteli model üretimiyle bilinen Persol güneş gözlüğü alanında çok fazla beğeni toplamaktadır. Ayrıca Avrupa’da bilinen en eski markalar arasındadır. Lüks tasarımlarıyla tüm dünyada hayran kitlesine sahiptir.

 

Persol Erkek Gözlük

Marka üretime başladığı yıllarca öncelikle mükemmel görüş, koruma ve konfor gerektiren meslekler için üretilmiştir. Bu meslekler içinde pilotlar ve sporcular yer almaktaydı. Birçok ünlü isim de kullandığı persol marka gözlüklerle markanın ününe ün katmışlardır. Bunlara örnek verecek olursak George Clooney, Steve McQueen, Jack Nicholson ve Robert de Niro’yu gösterebiliriz. Ürünün popülerliğinin artmasında etkileri çok fazla olmuştur. Kaliteli duruşuyla her zaman ilk sıralardaki yerini korumuştur. İtalyan işçiliği ve kalitesiyle dünyanın her yerinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Çok özel çerçeveleri kaliteden ödün vermeyen malzemelerin birleşimidir. Tüm kullanıcıları konfor ve kaliteyi üzerlerinde hissetmektedir. Günümüzde erkek güneş gözlüğü seçiminde de ilk sıraya hakkettiği ünle yerleşmiştir.

 

Persol Erkek Gözlük Modelleri

Markanın 100 yılı geçen bir tarihi vardır. Günümüze gelene kadar birçok aşamalardan geçerek modern hayata uyum sağlayan çizgilerini fazlasıyla ilerletmiştir. İkonik ürün dendiği zaman da ilk akla gelendir. Dilerseniz üretimde olan 3 seri dışında kalan modellerden de seçebilirsiniz. Özel üretimleriyle de büyük ilgi kazanmıştır. Marka yıllardır persol 649 ve cellor adında 3 seriyi himayesinde tutmaktadır. Vintage ve Galleria gibi özel tasarımlar yoğun beğeni almaktadır. Erkek güneş gözlüğü alanların birçoğu 649 serisini tercih etmektedir. Bu serinin en önemli özelliği tasarım ve teknolojiyi orijinal olarak bir arada toplamasıdır. Kadınlar için de birçok model barındırmakta ayrıca unisex çeşitler de hem bayan hem de bayların beğenisini kazanmaktadır.

 

Persol Erkek Gözlük Fiyatları

Özel serilerini 60’lı yıllarda üretmeye başlamış ve o günden günümüze dek bu başarıyı sürdürmüştür. Günümüzde de bu tasarımlar yoğun bir kitlenin beğenisini kazanıyor ve kullanıcı buluyor. Birçok ünlü film yıldızı, şarkıcı ve sanatçının kullandığı güneş gözlüğü persol imzasını taşımayı sürdürüyor. Siz de kendinizi bir adım öne taşıyarak model seçeneklerinden ve büyük indirimlerden yararlanabilirsiniz. Her ortamda ilgi çekiciliğinizi göstermek ve havanızı atmak için markanın seçeneklerinden uygun bir tercih yapabilirsiniz.