Persol Unisex Gözlük

Göz sağlığınız için UV ışınlarına karşı tam koruma sunan gözlüklere başvurmanız faydalı olacaktır. Bunun için Persol markanın unisex gözlük modellerine yönelenler pişman olmayacaktır. Sağlığa dost bir şekilde üretilen gözlükler için: Son trendin örnek alındığı açık durumda. Her türlü yüz tipine uygun olan modeller gözler önüne serilmekte. Öncelikle tüm modellerin görünümlerini değerlendirmek sizin elinizde. Görünümlerin akabinde çerçeve ve cam için sergilenen özellikler sayesinde aradığınızı bulmakta zaman kaybetmeyeceksiniz.

Persol Unisex Gözlük

Persol markasına ait olan gözlüklerde yaygın olarak tam çerçeveye başvuruluyor. Çerçeve tipinden ziyade renk alternatiflerini dikkate almanız ve seçiminizi yapmanız uzun sürmez. Örneğin son modaya uygun olan füme camlara yönelebilirsiniz. Yuvarlak cam tasarımları uzunca senelerdir talep görüyor. Bunun için markanın da yuvarlak cam tasarımlarına imza atması dikkatlerden kaçmıyor. Aynı zamanda parlak kaplamaları eşliğine gözlük modelleri daha da öne plana çıkıyor. Kısacası markanın son modaya uygun olarak tasarımlara imza attığı açık durumda.

Persol Unisex Gözlük Modelleri

Unisex gözlükler hem kadınlara hem de beylere hitap ediyor. Aynı zamanda klasik tasarımlara yer verildiği için herkesin beğenisini topluyor. Örneğin siyah çerçeve rengi ve yuvarlak tasarımlar hemen hemen herkese yakışmaktadır. Haricinde: Zarif çerçeve tasarımlarına imza atılmıştır. Yuvarlak yapılı camlar günlük ve şık kombinlere uyum sağlayacaktır. Modellerin hepsini ayrı ayrı değerlendirmeye alabilirsiniz. Hepsinin özellikleri sıralanmış, görselleri yüklenmiştir. Aynı şekilde fiyatlarını dikkate almak ve seçiminizi yapmanız uzun sürmeyecektir.

Persol Unisex Gözlük Fiyatları

Gözlük fiyatları başta markaya arkasından ise kullanılan malzemelere bağlı olarak farklılık gösterir. Bunun için önce markaları ele almanız ve ürün özelliklerini dikkate almanız faydalı olacaktır. Örneğin Persol unisex gözlük modellerinin hepsinde organik camlar temin edilmektedir. Çerçeve malzemesi de belirleyici unsurlar arasında. Çoğu gözlük markası gibi asetat ya da metal olacak şekilde çerçeve tasarımlarına imza atılır. Aralarından beğenilerinize göre istediğinizi seçebilir ve fiyatları sorgulayabilirsiniz. Bu yolla hem beğendiğiniz hem de fiyat açısından uygun olan gözlükleri ele alabilirsiniz. UV korumasına sahip son derece şık gözlüklere kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.