Resrei Unisex Gözlük

Tasarım gözlüklere imza atan markalar arasında Resrei ’de yerini almıştır. Hem siyah hem de kahve tonlarını sıklıkla kullanan markanın gözlükleri herkese hitap ediyor. Aynı şekilde farklı renkleri bir araya getirerek dikkat çekici modellere de yer verdiği görülüyor. Modellerin: Görselleri eşliğinde tasarımlarını değerlendirmeniz uzun sürmez. Hepsine yönelik cam ile çerçeve içerikleri sıralanır. Tüm bu hususlara karşı fiyatları da değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Kısacası markanın gözlüklerine dair merak ettiklerinizi hızlı bir şekilde sorgulamanız esas alınır.

Resrei Unisex Gözlük

Gözlüklerin adı üstünde kadınlara ve erkeklere uygun olarak tasarlanması sağlanmıştır. Bu anlamda tam çerçeve özelliklerine imza atılmıştır. Hemen arkasından cam renginin kahve ya da füme olarak sıralanması da istediğinizi tercih etmenizi kolaylaştıracaktır. Cam tasarımlarında ise oval ile yuvarlak gibi alternatifler boy gösterir. Son olarak kaplama detaylarını dikkate almanız ve seçiminizi yapmanız uzun sürmez. Örneğin mat ile parlak kaplama alternatifleri sergilenir. Bu şekilde herkesin zevkine hitap etmeyi amaçladığını gösterir.

Resrei Unisex Gözlük Modelleri

Modellerde sadece çerçeve rengi ve kaplaması gibi hususlara değinilmez. Aynı zamanda cam tipinden kullanılan malzemelere kadar pek çok detay birer birer sıralanır. Bu şekilde hem kadınların hem de erkeklerin aradıklarını bulmaları sağlanır. Şöyle ki: Modeller renkli ve sade çerçeve tasarımlarına sahiptir. Cam tasarımlarında da hem sadeliğe hem de farklı çizgilere yer verilmiştir. Markanın çerçeve modelleri arasında asimetrik olanlar mevcut. Ancak yaygın olarak yuvarlak modellere yönelmesi dikkatlerden kaçmıyor. Bu şekilde herkesin zevkine hitap eder ve kullanıcılarından tam puan alır.

Resrei Unisex Gözlük Fiyatları

Markanın sadece gözlük tasarımları değil fiyatları da merak konusu haline gelmiştir. Neyse ki merak edilen tüm bu hususlara açıklık getirmeyi ihmal etmiyor. Örneğin cam – çerçeve tasarımlarına karşı fiyatlarını sıralar ve bilgi sahibi olmanız uzun sürmez. Camların organik olarak temin edilmesine dikkat edilir. Çerçevede ise asetat, plastik ve metal gibi çeşitli malzemeler temin edilir. Kullanılan tüm bu malzemeler fiyatları etkiler. Neticesinde ürünün tasarımlarına karşı fiyatları ele almanız ve tercihte bulunmanız beklenir.