Soleil Unisex Gözlük

Renkli gözlük modelleri Soleil markası eşliğinde gözler önüne seriliyor. Hem camlarda hem de çerçevelerde farklı renklerin buluşmasına özen gösteriliyor. Hatta cam tasarımlarında dahi farklılıklara imza atan markalardan bir tanesidir. Bunun üzerine: Yaz kombinlerine uyum sağlayan gözlükler sergilenir. Renkli gözlükleri beğenenlerin dikkatinden kaçmaz. Üstelik diğer gözlük markalarına nazaran fiyatlar daha makul tutulur. Merak edilen tüm bu gözlük özelliklerinin arka arkaya sıralanması da işinizi kolay hale getirir ve aradığınızı anında bulmanız sağlanır.

Soleil Unisex Gözlük

Soleil markasına ait olan gözlükler için tam çerçeveye sıklıkla başvurulur. Farklı olarak çerçevelerin gözlükleri dikkatlerden kaçmaz. Örneğin nostaljik görünümler için altın rengi çerçevelere sıklıkla yer verilir. Lacivert ve siyah gibi koyu tonlara da başvurulmuştur. Farklı olan cam tasarımlarını da ele alabilirsiniz. Çoğu yuvarlak cam tasarımları ile son modaya uyum sağlar. Bazıları için de geometrik tasarımlara imza atılmıştır. Neyse ki tasarımlar görseller eşliğinde belirtilir. Öncelikle beğendiklerinizi seçerek özelliklerine göz atmanız sağlanır.

Soleil Unisex Gözlük Modelleri

Modeller için sadece cam tasarımları ve çerçeve renkleri sıralanmaz. Aynı zamanda çerçeve kaplamaları parlak ya da mat olarak belirtilir. Kendi zevkinize göre kaplamalardan da dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Diğer model özellikleri ise: Çerçeve malzemeleri belirleyici olacaktır. Cam tipi ve rengi de göz önünde bulundurulabilir. Örneğin aynalı camlar son birkaç senedir bir hayli talep görüyor. Soleil taleplere uyum sağlamayı ihmal etmemiştir. Neticesinde aynalı modellerini arka arkaya sıralaması dikkatlerden kaçmıyor. Aynalı olanlar için organik camlar temin edilmiştir. Yaş aralığı olarak ise 3- 6 gözler önüne serilir.

Soleil Unisex Gözlük Fiyatları

Damla veya köşeli olarak tasarlanan çerçeveler içerisine renkli camlar eklenmiştir. Camlar organik olarak temin edilir ve UV korumasına yer verilir. Tüm bu özelliklere bağlı olarak ise fiyatlara karar verilmektedir. Fiyatlardan önce gözlüklerin modellerini değerlendirmeniz uzun sürmez. Model ve özelliklere karşı ayrı ayrı hepsinin ücretleri sergilenir. Böylece bütçenize göre seçiminizi yapmanız uzun sürmez. Sadece zevklerinizi değil bütçenizi de düşünmeniz gerekir. Neyse ki tüm bu hususlara göre gözlüğünüzü seçmekte zaman kaybetmeyeceksiniz.