Tods Bayan Gözlük

Farklı çizgisi ve şık tasarımlarıyla her yaştan bayanın beğenisi kazanan Tods güneş gözlüğü eşsizi tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor. Görsel açıdan hoş bir görünüm veren modeller kendine özgü çizgisini her sezon koruyor.

Tods Bayan Gözlük

Mükemmel renkler ve usta işçilik ürünü olan güneş gözlüğü çeşitleri her ayrıntıyı dikkatle değerlendirerek, kullanıcısına rahatlık ve konfor sağlıyor. Kendinizi özel hissettirecek farklı model seçenekleri içinden stilinize uygun modeli bulmanız hiç de zor olmayacaktır. Yüze tam oturan, hafif yapısı ve kulak ile burun kısmını rahatsız etmeyen özellikleri seçimlerinizi üründen yana etkiliyor. Her detay özenle gözden geçirilerek, tüm ayrıntılar değerlendirilerek piyasaya sürülüyor. Güneş gözlüğünden beklediğiniz tüm özellikleri modellerinde barındıran marka online satış imkanlarıyla sizin beğeninize getiriliyor. Her mevsim ve her hava koşulunda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir aksesuar olan gözlükler, sadece görsel anlamda güzelliğinizi etkilemiyor ve güneşin zararlı ışınlarına karşı da gözlerinizi koruyor. 

Tods Bayan Gözlük Modelleri

Tods kadın güneş gözlüğü her yüz tipine uygun alternatifte tercihler sunuyor. Tüm müşterilerine yüksek konfor ve kullanım rahatlığı yaşatıyor. Sağlam yapısı, çerçeve çeşitlerindeki kalite, cam kalitesi ve polarize özelliği seçilerinizi etkiliyor. Filtrelenmiş camlar sayesinde sadece yaz aylarının etkili güneş ışınlarından değil kış aylarında da güneş ışınlarına karşı etkili koruma yapıyor. Polarize özelliği sayesinde yansıma ve parlamaları en aza indirerek geniş ve kusursuz bir görüş alanı sağlıyor. Farklı renk seçenekleri, çerçeve seçenekleri ve ilgi çeken tasarımlarıyla tüm bayanlardan tam not alıyor. Geniş renk skalası sayesinde gerek spor gerekse klasik şıklığınıza eşlik ediyor. Bulunduğunuz her ortamda göz kamaştırıcı bir yansıma yaratmak istiyorsanız markanın size uygun bir modeline mutlaka sahip olmalısınız. 

Tods Bayan Gözlük Fiyatları

Göz sağlığınızı korumak adına UV ışınlarına karşı % 100 koruma özelliği sunan modeller keyifli kullanım ayrıcalığı sunuyor. Şıklığınızı ve sağlığınızı ön saflara taşıyan eşsiz tasarımlar online alışveriş imkanlarıyla özel indirim ve özel fiyatlar içeriyor. Oldukça rahat ve yüzünüzle uyum sağlamada marifetli olan modeller içinden size uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Stilinizi gözler önüne serebilmenizde en etkili aksesuar olan gözlüklerinizle her yerde kendinizi özel hissedebilirsiniz.