Tom Ford Unisex Gözlük

Tom Ford markası güneş ışınlarına karşı ürettiği gözlüklerle öne çıkmayı başarmıştır. Modellerin son modaya uygun bir şekilde sergilenmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Pek çok çerçeve ve cam tipine uygun olarak modellerini birer birer sıralıyor. Merak edenler: Modellerin görselleri eşliğinde zevklerine uygun olanları seçebilir. Organik cam ve UV karşıtı gibi sağlığa dost özellikleri dikkate alabilir. Tüm modellere ilişkin görsellerin ve özelliklerin sıralanması işinizi kolay hale getirecektir. Bu şekilde aradığınızı bulmakta zorlanmaz ve güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlayabilirsiniz.

Tom Ford Unisex Gözlük

Kadınlara ve erkeklere hitap eden Tom Hord gözlükleri daha çok tam çerçeve olacak şekilde tasarlanıyor. Cam rengi ise farklı farklı gözler önüne serilir. Renkli camlara yönelen marka, yeşilden fümeye tüm alternatifleri arka arkaya sıralar. Cam tasarımlarında ki ortak özellik ile oval olmasıdır. Oval camlar son trende uygun olduğu için bu yönde seçimini yapmıştır. Bir de kaplamalara göz atılabilir. Örneğin hem parlak hem de mat olacak şekilde kaplamalara yer verilmiş, zevkinize göre istediğinizi seçmeniz esas alınmıştır.

Tom Ford Unisex Modelleri

Modellerin ortak özelliklerinden ziyade farklılıkları da mevcut durumda. Örnek vermek gerekirse çerçeve rengi siyah olarak temin edilir. Farklı olarak çok renkli modellere de yönelebilirsiniz. Diğerlerine gelecek olursak: Çerçevesi yuvarlak ve de asimetrik olanlar bulunuyor. Çerçeve için kullanılan malzemeler de değişiklik gösterir. Metal çerçeveler herkesin dikkatini çekiyor. Aynı zamanda asetat modellere de göz atılabilir. Son olarak ise karışık malzemeler üzerinden tasarlanan pek çok gözlük modeline yer verilmiştir. Modellerin özellikleri birer birer sıralandığı için de aradığınızı bulmanız uzun sürmeyecektir.

Tom Ford Unisex Fiyatları

Fiyatlara etki eden birden fazla husus bulunuyor. En basiti kullanılan malzemelere karşı fiyatlara karar verilir. Bunlar metal ya da asetat şeklinde arka arkaya sıralanacağı için bilgi sahibi olmanız uzun sürmez. Unisex modellerin görselleri bulunuyor. Gerek görseller gerekse ürün özellikleri yol gösterecektir. Son olarak ise fiyatlar belirtilir. Bunun üzerine hem zevkinize hem de fiyatlara göre istediğiniz modeli temin edebilirsiniz.