Vanity Effect Unisex Gözlük

Çerçevesinden cam tasarımına kadar tüm gözlük modellerini ele alabilir ve zevkinize göre aralarından tercihiniz yapabilirsiniz. Bunun için Vanity Effect unisex gözlüklere yönelenler avantajlı olacaktır. Çünkü bir gözlükte olması gereken çoğu özellikle marka güvencesi ile sergilenir.Tam çerçeve tipi yaygın bir şekilde kullanılır. Camlar hem koyu hem de canlı renk alternatifleri ile sıralanır. Cam tasarımı ve rengi gibi tüm hususları ele almanız sağlanır. Modellerin görünümlerine göz atmak ve özelliklerini değerlendirmeniz zaman almaz. Aynı şekilde fiyat bilgisi de yol gösterir.

Vanity Effect Unisex Gözlük

Vanity Effect unisex gözlükler son modaya uygun bir şekilde tasarlanıyor. Örneğin damla cam tasarımına sahip olanlar dikkatleri üzerine çekmektedir. Damla modelleri yıllardır tercih ediliyor. Üstelik damlalar renkli cam tasarımları ile herkesin beğenisini topluyor. Unisex modellerin kadınlara ve erkeklere hitap ettiği açık durumda. Hepsi de farklı cam tipleri ve çerçeve malzemeleri eşliğinde sıralanır. Satın almak isteyenler başta sıralanan bu detayları ele alabilir ve zevkine göre dilediğini seçebilir.

Vanity Effect Unisex Gözlük Modelleri

Modellerde sadece damla tasarımlarına başvurulmamıştır. Damla haricinde geometrik modellere yönelmekte özgürsünüz. Markanın son trendlere uygun olacak şekilde tasarımlara imza attığı açık durumda. Çerçevesi siyah ya da canlı renklerden tasarlanan modellere göz atılabilir. Çoğu çerçeve kaplama için de parlaklık öne çıkmıştır. Kullanılan materyallerin dahi sıralanmasına dikkat ediliyor. Modeller için sıklıkla metaller temin edilmiştir. Farklı olarak isteyenler asetat malzemeli gözlüklere de göz atabilir. Bunlar daha spor ve hoş bir görünüme imza atmaktadır.

Vanity Effect Unisex Gözlük Fiyatları

Gözlüklere ilişkin merak edilen hususlar arasında fiyatlar da yerini almıştır. Fiyatlara dair kullanılan materyaller ve modeller belirleyici oluyor. Bunun için önceliğiniz modelleri değerlendirmek ve fiyat kıyaslamalarına başvurmak olmalıdır. Vanity Effext unisex gözlüklerde UV korumasına dikkat ediliyor. Güneş ışınlarına karşı tasarlanan modeller arka arkaya sergileniyor. Çoğu unisex olan modellere ilişkin renk alternatifleri mevcut durumda. Renkler kadar cam tasarımı ve kaplamalar da ele alınabilir, bunun üzerine zevkinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

₺1.790,00
₺2.490,00
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.790,00
₺2.490,00
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo