Ekran Ve Bilgisayar Gözlüğü

Uzun süreli bilgisayar ve ekran ışığına maruz kalmak gözlerin bozulmasına etki ederek, göz yorgunluğuna sebep olmaktadır. Ekran ve bilgisayar gözlüğü modelleri, ekran ışıklarının gözlük camında mavi ışığın % 20 oranında azalmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Işık 50 ile 65 cm mesafe arasında dağılmadan filtrelenerek geçecek ve göz yorgunluğunuzu alacaktır.

 

Ekran Ve Bilgisayar Gözlüğü

Ekran ve bilgisayar ışıklarına karşı geliştirilmiş olan cam teknolojisiyle gözlerin mavi ışığın etkisinden korunması sağlanacaktır. Görmede rahatlık ve ışık filtreleme etkisi vererek, göz yorgunluğun da azalmasını sağlayacak gözlük modelleridir. Ekran üzerindeki zararlı ışıkların göze temas etmesiyle göz yorgunluğunun gitmesi sağlanacak, erkek ve kadınlar için tasarlanmış özel modeller sunulacaktır. · Uzağı ve yakını görmeme problemlerine özel tasarımlardır. · Astigmat kusurları için ideal performans sergiler. · Göz yorgunluklarının azalmasını sağlayacak etkileyici mavi ışıkların filtreleyecektir. · Numaralı gözlükler değil, okuma ve bilgisayar etkisi için tasarlanmış gözlüklerdir.

 

Ekran Ve Bilgisayar Gözlüğü Modelleri

Ekran ve bilgisayar göz yorgunluğunun birincil nedenleridir. Göz yorgunluğunun olmaması ve görme hastalıklarının yaşanmaması için yenilikçi şık modellerle kullanılabilir. Renklerin soluklaşmasını ve ışığın yansımasını engelleyerek, gözün ışıklardan daha az etkilenmesini sağlayacaktır. Yüz şekline göre ve tarzınıza göre modeller, etkileyici görünümüyle göz alıcı tasarımlardır. Uygun ve ekonomik fiyatlarla göz sağlığı için idealize edilmiş modeller, ünlü markaların sağladığı profesyonel ve uzmanlık gerektiren tasarımlarla bir araya getirilmiştir. Kadın, erkek, çocuk ve unisex modelleri bulunan tasarımlar, numaralı değil tamamen ekran ışıklarından koruyacak modeller olarak tasarlanmıştır. Özellikle 40 yaş üstü presbiyopi hastalığının önüne geçmek için özel gözlük camı seçenekleri sunar.

 

Ekran Ve Bilgisayar Gözlüğü Fiyatları

Uygun fiyatlarla ekonomik ekran ve bilgisayar gözlüğü modelleri olarak, numaralı gözlüklerle kullanılmasında hiçbir sakınca olmayacaktır. Ekran önüne uzun zaman geçirenler için ince ve şık tasarımlarla, kemik, taşlı, çelik ve çocuklar için slikon modeller bulunmaktadır. Oval, kare, yuvarlak ve dikdörtgen seçeneklerle şık tasarımlar bir araya getirilmiştir. Ekran ve bilgisayar ışıklarına karşı % 20 mavi ışıktan koruma özelliği sağlayacak, göz sağlığınız için mavi ışık filtreleme camları kullanılmıştır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR