Etnia Barcelona Gözlük

Konfor, tasarım, kalite ve renklerin mükemmel uyumu ile yaratılan Etnia Barcelona erkek ve kadın güneş gözlüğü, mükemmel estetiği en iyi şekilde vurgulamaktadır. Çok özel bir yapım aşamasına sahip olan ürünün seçkin kullanıcıları vardır.

 

Etnia Barcelona Gözlük

Barcelona’da yaratılmakta olan asetatlar, oluşturulan macunun toz haline getirilip aseton ve pamukla karıştırılması sağlanmaktadır. Farklı baskı şekillerinden geçirilen renklerin kesilip lame edilmesi ve blok haline getirilmesi sağlanmaktadır. 12 haftalık bekletilme sonrasında ölçülerin kesilip çerçeve gövdesi ve sapların üretimi yapılmaktadır. Markanın bir tasarım harikası olduğunu söylemek doğru bir kavramdır. Tasarımlar teknoloji, moda ve sanatın bir bütününü oluşturur. Yaratıcılık kavramının en üst seviyesinde yer alıp farklı kimlikler ve yaşam tarzlarını koleksiyonuna taşıyor.

 

Etnia Barcelona Gözlük Modelleri

Markanın koleksiyonu içinde farklı bir yere sahip olan Wild love in Afrika koleksiyonu çok özel bir önem taşır. Bu modellerden sağlanan gelirin büyük bir kısmı Afrika’da yardıma ihtiyacı olan kişiler için kullanılıyor. Marka kalite ve tasarıma önem verdiği kadar insan yaşamına da verdiği değeri bu şekilde kanıtlıyor. Kaliteli yapısı tartışılmaz olan Etnia Barcelona, piyasada bulunan en iyi lenslere sahiptir. Bunlar polarize ya da HD vizyon olarak karşınıza çıkmaktadır. Kadın ve erkek güneş gözlüğü modellerinde son teknoloji, en iyi lensler ve doğal kristal malzeme kullanılmaktadır. Statik elektrik ve darbelere karşı yüksek oranda direnç gösteren lensler, yüksek sıcaklığa ve çizilmelere karşı dayanıklılığını kanıtlamış bir üründür. Göz sağlığını korumada üstün kaliteye sahip olması ve yüksek derecede UV korumalı olması kalitesini tescilliyor. Güneş ışınlarının yansımasını en düşük seviyeye indirerek gözlerinize en iyi görüşü ve konforu sunuyor.

 

Etnia Barcelona Gözlük Fiyatları

Sıra dışı renkler ve tasarımlarla süslü model seçeneklerini online alışverişte bulacaksınız. Kendiniz çok özel hissettirecek, sıra dışı ve ilgi odağı olduğunuzu hissettirecek bir gözlük sahibi olmak istiyorsanız bu koleksiyonun bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca unisex güneş gözlüğü çeşitleri ile de istediğiniz modele sahip olacaksınız. Sitemizde bulacağınız tüm tasarımlar kalite, güven ve estetik görünüm sağlayacak düzeydedir. Farklı çeşitler ve farklı fiyat aralıkları içinden bütçenize uygun seçimi yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarını da takip ederek çok daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü

Ürün %100 orijinal ve 2 yıl garantilidir.

 

Orijinal aksesuar ve garanti kartı ile birlikte gönderilmektedir.

 

Silme bezi ücretsiz olarak siparişinize eklenmektedir.

₺15.400,00 KDV Dahil
Erkek Güneş Gözlüğü
₺10.285,00 KDV Dahil
₺12.100,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR