Oliver Peoples Gözlük

Kendine özen gösteren ve detaylara önem veren birçok kişinin tercihleri arasında olan Oliver Peoples çerçeve modelleri ve cam tasarımlarıyla hayranlık kazanan güneş gözlükleri üretmektedir. Karakterinizi en iyi yansıtan modeller vitrinleri süslemektedir.

 

Oliver Peoples Gözlük

Güneş gözlükleri günümüzün en fazla tercih edilen aksesuarları arasında yer alır. Sadece güzelliğinize bir katkı sağlamaları ile sınırlı kalmayıp göz sağlığınızı da en iyi şekilde korumaya alır. Bilindiği gibi geçmişe oranla insanlar birçok konuda daha bilinçli olmuş ve kullandıkları ürünlerin sağlık riski taşımamasına önem vermektedir. Güneş ışınlarının zararlı etkisini engelleyen gözlükler de bunlar içindedir. Markanın tüm modelleri bu hassasiyetle üretilmektedir. Polarize cam özellikleri Uv ışınlarını filtreler ve siz zarar vermesini engeller. Yüzünüzün bir nevi en belirgin aksesuarı olan güneş gözlükleri her mevsimde kullanılan ürün çeşitleri sunar. Oliver Peoples da unisex güneş gözlüğü ve kadın erkek gözlükleri çeşidini online alışverişte gözler önüne serer.

 

Oliver Peoples Gözlük Modelleri

Her mevsim ve her sezonda yenilenen koleksiyonuyla şehir hayatının modern kadını ve erkeğine kendini ifade eden seçenekler ve detaycı örneklerle hitap eder. Özgün markanın diğer gözlük markalarından bir adım önde olması cam tasarımlarındaki harika dokunuşlardır. Bu konuda oldukça iddialı parçalar yaratmakta ve kullanmış olduğu fotokromik filtreler ve polarize özellikleri sayesinde camlarda üstünlük sağlıyor. En iyi konfor, en güzel tasarımlar ve gözlüklerde tam koruma sağlıyor. Görüş alanında yaşattığı keskinlik ve renk doygunluğu ile mükemmel kalitede camları en güzel tasarım çeşitleriyle bütünlüyor. İşçilik ve yaratıcılığın en iyi şekilde uyumunu gördüğümüz tüm modeller bayan kullanıcıların da büyük beğenisini topluyor. Online alışverişte yer alan kadın güneş gözlüğü modelleri şıklık ve zarafete en iyi dokunuşları yapacak düzeydedir.

 

Oliver Peoples Gözlük Fiyatları

Oliver Peoples markası bir tasarım harikasıdır. Bu alanda akla gelen ilk markalar arasındadır. Moda ve sanatın birleşmesinin en güzel örneklerini markanın muhteşem koleksiyonunda görebilirsiniz.renk tonlarının harika geçişi ve çerçevelerin estetiği mükemmel bir birliktelik sergiliyor. Bu özel tasarım modellerinden benim de olsun diyorsanız sitemizdeki kategoriden ürünleri inceleyebilir ve sizi en iyi yansıtan tasarımı satın alabilirsiniz. Çok avantajlı indirimler de alım gücünüzü kolaylaştıracaktır.

Unisex Güneş Gözlüğü
Oliver Peoples 0OV5217S 1101R8 50 Unisex Güneş Gözlüğü
₺12.760,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR