Kilian Gözlük

Stilinie hayat veren aksesuar elbette ki kullanacağınız gözlüklerdir. Kombinlerinizin yansımasına apayrı bir hava katan, her sezon yenilen tasarımlarla hayat bulan Kilian güneş gözlükleri farklı tasarımlarıyla beğeninize sunuluyor.

 

Kilian Gözlük

Dinamik ve enerji dolu birçok çeşidin yer aldığı Kilian markası ülkemizde sadece kadınlar için değil erkek güneş gözlüğü çeşitleriyle de beylerin beğenisini topluyor. Birbirinden kaliteli modeller ve yüzlerce çeşit ile kendini özel hissettirecek modellerle tanışın. Moda ve trenlere uyum sağlamak isteyenler için de her sezon yenilenen trendleri takip etmek çok kolaylaşmıştır. Online alışverişten modelleri inceleyebilir, kombinlerinizle uyumlu olanı satın alabilirsiniz. Geniş bir ürün koleksiyonu sunan marka içinden yüz tipinize en uygun seçimi yaparak, gerek spor şıklığınıza gerekse klasik yapınıza farklı bir esinti katabilirsiniz.

 

Kilian Gözlük Modelleri

Güneş gözlüğü seçiminde dikkatli olunması gereken birçok nokta vardır. Yüzünüzü en iyi şekilde yansıtacak modeli bulmak için çerçeve seçimine dikkat edilmesi gerekir. sizin beğeneceğiniz bir model yüz şeklinize uygun olmazsa harcadığınız para boşa gidecektir. Mesela yuvarlak yüz şekliniz varsa sakın yuvarlak çerçeve seçmeyiniz. Bu gibi durumda köşeli bir model size çok daha iyi gidecektir. Bununla birlikte seçeceğiniz modelin büyüklüğünü de dikkate almalısınız eğer küçük bir yüze sahipseniz tercihiniz büyük çerçeve değil minimal bir model olmalıdır. Seçim yaparken kadın güneş gözlüğü için bayanların bu konuda çok dikkat olması gerekirken erkekler de aynı dikkati göstermek zorundadır. Şunu bilmek gerekiyor ki kadın ve erkeğin yüz hatları ve genişliği farklılık gösterir. Bu nedenle beylerin kendilerini yansıtacak ve yüz tiplerini daha iyi ortaya çıkartacak erkek güneş gözlüğü çeşitlerinden seçim yapması gerekmektedir. bir diğer konuda göz sağlığıdır. Zararlı güneş ışınlarının zararına maruz kalmamak için tercihiniz UV filtreli camlar olmalıdır. Kilian tasarımlarında tüm cam özellikleri UV ışınlarına karşı % 100 korumalıdır.

 

Kilian Gözlük Fiyatları

Sitemizde yer alan yüzlerce model arasından kendinize uygun modeli seçebilirsiniz. Farklı renk ve modeller içinden beğeninizi kazanacak bir seçenek bulmak çok kolaydır.metal ve kemik çerçeveler ve birçok renkten oluşan çeşitler stilinizi oluşturmada çok uygundur. Ödeme kolaylıkları sayesinde bütçenizi yormayan fiyatlar ile modayı ve trendleri yakalayabilirsiniz. Hızlı kargo ve mükemmel hizmetten memnun kalacaksınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR