Optelli Gözlük

Şık ve kaliteli gözlük çeşitleri ile stilini en iyi sergileyenler hitap eden Optelli gözlükleri kadın ve erkek güneş gözlüğü tasarımlarıyla her mevsimde kombinlerinize eşlik ediyor. Modeller arasında unisex çeşitler de olup tercihlerinizi çoğaltıyor.

 

Optelli Gözlük

Zarif ve şık bir estetik sunan modellerde ürünün her bir parçası ayrı bir kalite değerindedir. Bu tasarım harikası modellerde Optelli gözlük sapı, cam, çerçeve ve renklerle olan uyumu kendini hayran bırakacak şekilde dağılmaktadır. Kocaman bir yılın her gününde kombinlerinizin zarif tamamlayıcısı olan modeller hem spor giyim hem de klasik giyimden hoşlananlara hitap ediyor. Kemik çerçeveler spor giyime eşlik ederken, çerçevesiz veya metal tasarımlar da klasik şıklığına hitap ediyor.

 

Optelli Gözlük Modelleri

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli özellikler içinde saç rengi ve ten renginizi de dikkate almanız gerekiyor. Birçok insanın bunu önemsemeden alışveriş yapması daha sonra olumsuz sonuçlar doğmasına neden oluyor. Teninizle saç renginize uyumlu bir model bulmak hiç de zor değildir. Yüzünüzde emanet gibi durmayacak bir model olmasını istiyorsanız bu kuralı önemseyin ve bu doğrultuda hareket edin. Açık renk tene sahipseniz canlı renkler, esmer bir teniniz varsa tüm renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gelelim yüz tipinize. Yüz şekli de oldukça önemlidir. hatlarınız yuvarlaksa köşeli tasarımlar size çok uygun olacaktır. Kare, dikdörtgen ve çok köşeli modeller sizi çok iyi yansıtacaktır. Bayanlar seçim yaparken alacakları kadın güneş gözlüğü modellerinde bu özelliklere çok dikkat ediyor. Beyler de bu konuda oldukça bilinçli davranıp yüz hatlarını en iyi gösterecek tasarımlar seçiyor. Yuvarlak ve çerçevesiz modeller de elmas yüz tipine çok uyum sağlıyor. Küçük bir yüze sahipseniz daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Optelli Gözlük Fiyatları

Tüm kullanıcılarından en yüksek notu almayı başaran marka tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgi ve beğeni bulmaktadır. Mıknatıslı gözlük modelleri de ilgi gören çeşitler arasında yer buluyor. Tarzınıza uygun model seçenekleri online alışverişte yerini alıyor. Göz sağlığınızı tam koruyan ve size şıklık ve konforu sağlayan tüm ürünleri en uygun fiyat aralıklarında bulacaksınız. Çok özel kampanyalar ve çok özel indirimler sitemizin ayrıcalıklı alışveriş prensibidir, siz de bu özel alışverişten yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR